3 Beds
2 Baths
2,187 sqft
$850,000
224 Walhalla Road Columbus OH, 43202
Price per sqft
$388.66
Built in
1940
Property size
2,187 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Courtesy of Michael A Casey - RE/MAX Connection
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
226016870
Interior features
Bedrooms
3
Total Bathrooms
2
Full Bathrooms
2
Exterior features
Lot Size
0.19 Acres
Other property details
Taxes
$9,142
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
2
Courtesy of Michael A Casey - RE/MAX Connection